Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz marilllyo #534 üzenetére

    A játék nem nehéz, és ha jól emlékszem, csupán egy olyan trófea van, ahol "jól" kell harcolni (sebződés nélkül lenyomni egy world boss-t). Az összes többi harccal kapcsolatos az, hogy öljük meg az adott boss-t, az pedig simán megvan.

    Ami nehéz, vagyis inkább ideget őrlő, az a gyűjtögetés. A játékban összesen 32 trait van (ezek a skillek, bizonyos tettekkel lehet megszerezni őket és utána lehet fejleszteni a pontokkal), a trófeához 30-at kell megszerezni. Mivel a játék random generálja a világokat, ezért simán lehet, hogy te nem fogsz bizonyos szituációkba belefutni, vagy ha igen, akkor egy random játékos másképp csinálja a dolgokat, mint kellene és amiatt nem lesz meg a trait. A páncélokkal hasonló a helyzet, összesen 10 armor settet kell megszerezni, és nem tudom pontosan, hogy mennyi van, de nem sokkal több.

    A másik gond, hogy a játék nagyon instabil tud lenni. Volt, hogy napokig gond nélkül játszottam, utána pedig egy délelőtt folyamán háromszor összeomlott, szétkapcsolt, vagy egyéb hülyeségek jöttek elő. A kedvencem az volt, amikor nem engedte, hogy a menüben használjam az L2-R2 gombokat. Célozni-lőni tudtam, de az inventory fülei között már nem lépkedett.

    Összességében tényleg élvezetes játék, és szerintem a 7/10-es platina nehézség sem reális, inkább türelem és valamennyi szerencse kell hozzá. Viszont ha belevágnál, akkor addig tedd, amíg vannak más játékosok, mert ők elég sokat hozzátesznek az élményhez.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák