Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manning75

    csendes tag

    Sziasztok!Egy hete kötötték be hozzánk a upc szolgáltatást.Nem indult felhőtlenül.Már másnap hívni kellett őket mert a media card blokkolt jó sok csatornát.Azt bentről megoldották.Még a bekötés estéjén mobilon is kipróbáltam a Horizon Go-t.Ment is faszán,egész másnap estéig amikor már nem töltődött be.Egy már csak médiának használt S5-ről van szó.Jó mondom biztos döglődik szegény telefon,kipróbáltam az S7-en is.Azon sem ment.Átkapcsoltam mobilnetre,egyből behozta a csatornákat.Aztán a laptopon is észre vettem hogy a 3,4 órás youtube videókat nem puffereli normálisan,és vissza veszi a felbontást.Egyszer nagy kínlódva a Horizon is betöltött.és ki is írta nincs sávszélesség instabil a kapcsolat.Újra hívtam őket.Bentről minden fasza,de azért lefrissítették.Nem lett jobb.Na akkor küldenek embert.Jött is és egyből tudta mi a gond.Az a baj hogy ipv6 módban vagyok.Felhívta a központot de megjegyezte nem szeretik vissza állítani ipv4 re a modemeket.Vissza rakták azóta jó!De mondta a szaki lehet hogy újra vissza frissítik 6-ra.Szóval a lényeg...Ez tényleg így van?Ipv6-on nem lenne normális sávszélesség??Valahogy ezt nem akarom elinni. Azt mondta a szaki hogy a "régebbi"okos eszközök nem szeretik.Na jó de egy 1,5 éves gamer HP laptop sem?Találkozott már valaki ilyen problémával?Mert mondjuk tény hogy így most működik 4-esen.Bár a sebesség lan kábelen keresztül még így is csak 80Mbs.Mit csináljak ha vissza frissíti 6-ra??Mert mondta a szaki,hogy ő hiába jön ki megint.Tegyek rá routert?Köszönöm a válaszaitokat előre is!

Új hozzászólás Aktív témák