Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz anglergab #86121 üzenetére

    Az, hogy USA-ba lagok vannak, azon annyira nem csodálkozom. Mérettem rokkonnal, aki 15km-re lakik, és ugyanúgy UPC van neki. Ez sokkal tisztább lett. 1000 üzenet simán ment így másodpercenként, ezért szerintem az okozta a fenti cápákat meg a CB leülését, hogy a saját IP címemet hívtam.

    1000/sec, 15km

    50/sec, 15km

    Ezekre nem mondom, hogy annyira borzasztóak, igaz vannak 100-as kiugrások. Ez alapján talán nagyobb az esélye, hogy nem a net miatt csúszik szét a játék, de még fejlesztenem kell a teszten, hogy nagyobb üzeneteket is küldjön, meg kipróbálom a játék mellett, hogy hátha jelez valamit, amikor belagzik. Az ET-nek van valami új változata ET legacy néven, majd megnézem azzal is, hátha magával a játékkal vagy valamilyen beállítással van a gond. Nem erre számítottam, de biztosan van valami magyarázat a jelenségre.

    Átlagos használat szerintem, hogy pl egy mulitplayer elmenjen rajta normálisan. A nem átlagos az amit most csináltam, hogy 1000 csomag másodpercenként. Legalábbis kétlem, hogy a játékok ennyit frissítenének.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák