Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz blakey #72506 üzenetére

    Most belenéztem az F1-be és HD-ban ment, semmi gond nem volt. Legújabb apk van fent.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz blakey #72506 üzenetére

    No lefrissítettem play store-ból az APP-ot és eddig úgy néz ki, hogy működik, a képminőséggel sincs nagy probléma, de focimeccs alatt kicsit olyannak tűnik a gyors mozgásoknál, mintha röcögne a kép. Tehát mikor a kamerát forgatják pl. kirúgásnál a labdát követve, mintha nem lenne meg a megfelelő számú képkocka ezért darabosnak tűnik a lejátszás

    A másik amire nem találtam megoldást, hogy a sima M4 a csatornasorrend rendezésénél ott van, lehet pakolgatni, de a TV csatornákra váltva már nem hozza választhatónak (más csatornát egyelőre nem vettem észre, de csak a sportokat pakolgattam előre, így a többivel nem is foglalkoztam). M4 HD természetesen rendben választható.

    Ez számítógépen nézve is fennáll (itt szerkesztettema sorrendet), tehát alap probléma lesz, nem pedig az APP hibája. Ha csak az M4-et hagyom a listában és a többi csatornát eltűntem, akkor ezt dobja az arcba a TV menüpontot választva: "Nincs elérhető csatorna. Csatornalistáját módosíthatja a Beállítások menüpontban a következő linken keresztül"

    Szerk.

    #72541
    BOX-ot belőttem 1080p 50Hz-re, de nem javult meg, maradt ugyanolyan "darabos", de akkor az lehet, hogy a BOX szoftver problémája lesz akkor. 5.1.1 fut rajta és nincs elérhető újabb szoftver, azt is néztem K1plus a típusa

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák