Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz TeeJay #60964 üzenetére

    Igazából én már csak két dolgot akarok a UPC-től.
    1. Kötbérmentesen lelépni mint az Inviteltől tettem (Ott találtam kis kaput, zavar volt náluk, mert a műsordíjra hivatkoztam és elengedtek, tehát nagyon jó pillanatban indítottuk innen páran a dolgot, már senkit sem engednek el erre hivatkozva).
    2. Mivel nincs kiskapu, így 13 hónapig relatíve kevés kiesést, és utána könyörtelenül felmondom.

    Az indoklás pedig az, hogy amelyik ISP ilyen szinten van kiszolgáltatva az alvállalkozóinak, és ezáltal a saját előfizetőit is roppant kényelmetlen helyzetbe hozza, az nálam automatikusan kiesik. Itt is visszakereshető, hogy eleinte is tartottam tőlük, de az Invitel után, ragaszkodtam volna a gyorsabb Internethez. Ugyanakkor a sebesség számomra már nem annyira releváns, mint a megbízhatóság. Ilyet, hogy csütörtök reggel bejelentem, és hagynak lógni pénteken, szombaton, és vasárnap is.... hát ez skandalum!

    Ilyen velem még nem fordult elő, és ez fordulópont a hozzájuk való viszonyomban! Nem felejtek el ilyesmit, és ahogyan azt korábban mondtam, csak a kötbér miatt nem mondtam fel. Ha az elején lennék a szerződésnek, akkor simán lépnék, de már elég sok idő telt el, hogy ne érje meg.Szerencsére az HBO előfizetés is a T-től van (Pedig próbálkoztak hívni, de szerencsére kiszűrte a telefonom), így legalább tudom nézni az HBO HD-t és OD-t.

    Sajnos én úgy tudom, hogy mindenkinek CB-t adnak. Mellesleg nem itt van szerintem a hiba, hanem megint az oszlopon. Anno amikor az Inviteltől jöttek bekötni, akkor megkérdezték, hogy Cisco-t vagy Thomsont akarok e, Cisco-t kértem.

    1200 méterre vagyok a központtól.

    [link]

    Itt van tőlem, 1 méterre :) Körülbelül 7 Mbps-ot vesztek vonalanként a túlfeszültségvédelem oltárán. Látható, hogy Bondingolt VDSL2.

    (#60965) legelek: Melyik ez a csomag? (Akár a másik topicba, vagy PM-be is megírhatnád.

    (#60966) legelek : Nálam csak a sebesség kimaxolásával volt gond, ADSL2+-nál maximum 16-tal ment, aztán VDSL2-nél Bonding nélkül 21 Mbps. Mióta jóféle ZTE H368N HGW-m azóta csak IPTV + VoIP megy rajta

    (#60967) kabelmania27 : Telekom Gbps optika! várható 2018-ban. Szeptemberig kötve vagyok a UPC-hez, de utána dobbantok. Eddig ingadoztam, még az 1 napos szolgáltatáskiesések után is, de 72 órát meghaladótól egyértelmű. Szeptemberig el kell lenne velük valahogyan (az, hogy most tudok írni, nekem meg a T-nek köszönhető), mert a kedves UPC-től nézhetném a falat a hét hátralévő részében.

    [ Módosította: Qru ]

Új hozzászólás Aktív témák