Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pjen

    félisten

    válasz Gubek-Einste #60932 üzenetére

    Az igen,de,azt adja a DIGI.Akkor lenne jó ha például mellette a szolgáltatások megmaradnának.Bár lehet arra is keresgélnek.Ami nekem jött kérdőív azon a felvétel és vissza játszás felő alapon menne.

    [ Szerkesztve ]

  • TeeJay

    félisten

    válasz Gubek-Einste #60932 üzenetére

    azért nem lépik meg mert akkor nem lehet lehúzni az előfizetőket DIGITAL GOLD csomaggal meg minden
    DIGI-nél az összes DVB-C SDTV és HDTV csatorna 3ezerbe fáj összesen és ha akarom 6TV-n nézhetem minden nélkül...
    most UPC-nél mi van? vegyél drága Gold csomagot, vegyél mellé HD csomagot is, meg vegyél smart kártyát vagy STB-ot mind mind felárért :U ja és ha 4. TV-n szeretnéd használni fizess még egy Gold csomagot...

    legelek

    nem azért kellene már kidobni az analógot hogy stabilabb legyen a net
    hanem azért mert a helyére sokkal több extra dolgot lehetne rakni amivel meg mindenki jobban jár
    (plusz SD és HD csatornák, plusz netes DS frekvenciák)

    és az szerintem nem túl acélos hogy csúcsidőben a 240-es NET csak 180-190megabit már most
    mi lesz itt pár év múlva amikor mindenkinek már 120-240 és 500-as lesz?
    elmondom hogy szerintem drágább mulatság mindenkinek 16-24-32/8-as modemet adni mint a mostani 8/4-es eszközöket több DS-re szétosztani

    24DS sáv lenne máris 3 felé oszthatóak az előfizetőek de 32-vel még jobb mert akkor az 500-as userek és két felé szedhetőek hiszen sokan panaszkodnak hogy 500-as csomagjuk van és 400-at ha bír...
    az analóg mindenhogy foglalja a sávot és semmit nem termel
    mennyibe kerül az analóg TV csomag? senki más nem használja csak akinek kocka TV-je van miközben elvisz 26x8MHz-et

    26x8MHz-re mennyi új TV csatorna mehetne főleg HD-ban? ha jól tudom 8MHz-re befér 4-5HD csatorna
    illetve +50megabit lefelé irányba

    melyikkel lehet többlet szolgáltatást nyújtani?
    na ugye :K

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák