Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabelmania27

    Topikgazda

    válasz Sanyaaa26 #59100 üzenetére

    Elvileg egy modem és három tévére elég jelerősséget szoktak küldeni, viszont előfordul olyan bekötés ahol ha messze van az erősítő és a ház is beljebb van akkor alapból gyengébb a bejövő.
    Igen, nekem is ezt mondták amikor akadt a box, pedig csak egy osztót kellett cserélni de megoldottam ezért javasoltam az osztócserét, ha akadni fog a tévé akkor nem az összes frekin hanem a gyengébbeken+szvsz kevesebb probléma ha valamelyik adás akad mintha az internet szakadozik.
    Két osztó közé hpf szűrő után belehet kötni erősítőt, de én ezzel nem foglalkoznék egyrészt szvsz a szolgáltató adjon megfelelő jelerősséget ha már három tévére elvállalták a bekötést+ nem olcsó egy jófajta erősítő+jól kell beállítani mert ha túl erős akkor ugyanúgy szétesik ráadásul csak nyáron gyengébb a jel, elég havidíjat fizetsz ahhoz hogy jó legyen, cseréljék ki rg11-re a bejövőt azzal elvileg jobb lesz a helyzet.
    ASZF-ben az analóg jelnél célértéknél nagyobb egyenlő ≥71 dBμV van analóg a modem és a digitális jelnél az analóg öttel erősebben jön.
    Tied lett az 59100-as hsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák