Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr00py

    senior tag

    válasz Vangelis #58496 üzenetére

    Ezt már kicsit unom.. [Speedtest] 240-es. " elvileg " .. vagy nincs internet, vagy 3-5000-ms a ping.. Így dolgozni sem tudok. Komolyan mondom, akárhányszor felhívom őket, náluk minden oké , a user a balf*sz.. megkérdezte ma tőlem a kishölgy, hogy be van-e dugva a konnektorba a modem, vagy a router, vagy a t*köm tudja már mi ez a sz*r ( Ubee ) .. 3 perc alatt elmagyaráztam neki, hogy perpill van internet, tehát igen..be van dugva.. de mostanában a szolgáltatás minősége a gond..( + 3-4 perc értetlenkedés ) majd utánanéz, és visszahív. Ez volt ~6 órája.

    Én nem fogok tovább idegeskedni ezen, összepakolom az összes sz*rt és felmondom a szerződést, befizetem a kötbért is, meg mindent csak szabaduljak tőlök, mert ez botrány.

    1 kérdés.: Mit kell ilyenkor bevinnem ha fel akarom mondani a szerződést? Vagy csomagoljam össze az összes sz*rt?

    ps.: Elnézést a kirohanásért, de úgy felidegesít, hogy az valami eszméletlen, így dolgozni sem tudok..

    Vangelis: Véletlen a válaszra nyomtam, bocsi.. ne értsd félre, nem neked szántam.:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák