Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net91

    senior tag

    válasz cigam #55172 üzenetére

    Ha jól fizetnek én is beszállnék védeni a Horizon boxot meg a UPC-t. :K

    Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

  • bazsika89

    tag

    válasz cigam #55172 üzenetére

    Nem gondoltam, hogy magyarázkodnom kell valami olyan miatt, ami szerintem jogos elvárás.

    Fizet az ember X ezer forintot, úgy dönt, hogy legyen, bővíti a szolgáltatást, magyarán még több pénz fizet. Azért engedtessék már meg, hogy ha még több pénzt fizetek akkor ne egy darab sz@rral szúrják ki a szemem. Ahogy látod, nem én vagyok egyedül. Ez nem csak itt a fórumon van, hanem mindenhol, nem hiába fogyott el szinte az összes, ismétlem ÖSSZES pesti nagyobb kirendeltségnél a régebbi típusú box. Ennek az oka az, hogy mindenki visszavitte. Kb azokon az ügyintézőkön kívül akiknek rossz kedve van, vagy nem vagy neki szimpatikus mindenki megpróbál lebeszélni róla, mert nem jó választás. Lehet Te elfogadod úgy ahogy van, én viszont szeretném a pénzemért megkapni a legjobb szolgáltatást. Nem, nem plusz elvárásaim vannak, mindösszesen az elérhető dolgokat szeretném úgy használni, hogy ne zavarjon.

    Persze meg lehet közelíteni másik oldalról is. Miért is fizetek? A garantált sávszélességért, valóban azért, hogy menjen a TV, sőt én barbár még telefonszolgáltatást is vettem. Elfogadhatom, hogy néha szétesik a kép, hogy olyan lassú eszközt adnak amitől falra mászok, hiszen végül is minden működik. Nem úgy ahogy elképzeltem, vagy éppen NAGY BETŰKKEL meghirdették. A kis betűs rész be van tartva, örüljek mint majom a farkának. Igaz, ha ezt így mindenki elfogadná, nagy ívben letojna mindenkit a szolgáltató, hiszen ha a "parasztnak" minden jó, akkor miért fejlesszünk...

    Más szolgáltatónál nem tudom, hogy működik, DIGI-vel soha nem volt bajom, de az nem is box-on keresztül jött.. Hidd el, ha tehetném eszem ágában nem lenne majdnem dupla pénzt fizetni kevesebb szolgáltatásért mint amit más ad.

    Tényleg nem értem, hogy miért probléma, ha egy olyan eszközhöz ragaszkodik az ember ami jól működik és minél előbb meg akar szabadulni attól ami nem. A fogyasztói társadalom nem köteles elfogadni minden sz@rt amit leakarnak tolni a torkán. Persze azt a UPC is jól tudja, hogy sok helyen egyeduralkodók, vagy éppen a konkurencia drágább, így majdhogynem azt csinálhat amit akar.

    Elfogadom a Te véleményed is, nincs azzal probléma, de én attól függetlenül próbálom megoldani a saját problémáim.

    net91:

    Gonosz ;]

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

Új hozzászólás Aktív témák