Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    válasz DeFranco #4999 üzenetére

    Én is remélem hogy így lesz, de sajnos a lehetőség ott van az ÁSZF-ben. (mint írtam nem mondtam okét a 3250 1éven keresztülre, várok hátha mondanak jobbat, illetve akkor is aláirhatom ha megemelik)
    Tavaly is első hívásban mondták marad a havidíj 1évig és kész. nemet mondtam
    másodikban mondták hogy félévig fél áron. Erre mondtam hogy OK
    Sajnos nálam nincs digi mint opció (egyébként ott lennék ár/sebesség alapján)

    (#5000) kabelmania27
    "A számlán írni fogják a következő hónaptól mennyi lesz a havidíj."

    na ezt nem tudtam, :R köszi
    És valóban a 10.06-oson van rajta: (bár ez most töltöttem a dijnetről, ezért nem láttam)
    Tisztelt Előfizetőnk! Tájékoztatjuk, hogy az Ön határozott idejű szerződése hamarosan lejár, és előfizetése a következő időpontoktól határozatlan időtartalmú szerződés alapján folytatódik. Szolgáltatását a határozott idő lejártát követően a korábbi kedvezményes havidíjak mellett biztosítjuk, mely kedvezmény visszavonásig érvényes. A kedvezmény visszavonása esetén a havidíjban történő változásokról a számlalevélen tájékoztatni fogjuk.
    Fiber Power 25 lejárati ideje: 2012.11.02.

    Nah akkor hátradőlök, és várok egy jobb ajánlatra. Egyébként kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a 11.06-12.06 közöttin, mert itt még csak 4napot tudnának emelni, de a következőt már teljes hónapot. (remélem megmarad)
    + megvárom lesz-e az itt pletykált sávszél emelés (fel vagy letöltési irányba)
    + megvárom mi lesz az említett kábel/közmű díjjal

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák