Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Faby

    senior tag

    válasz kabelmania27 #45264 üzenetére

    Kösz a tanácsokat, megcsináltam az elosztást, műxik.
    Viszont kérdezném először itt, aztán a válasz függvényében máshol is.
    Csináltam egy full csatornakeresést, meg is talált a TV (LG 50LF652V) 62! digitális csatornát, 3 rádiót, 27 analóg csatornát, úgy, hogy elvileg csak analóg előfizu van, Szolnokon.
    A 62-ből 15 működik, jön kép-hang, nincs vele gond, közte a 4 közszolgálati HD-ban.
    Kérdésem az lenne, ez így jó, illetve szabályos, legális? Tényleg ott vannak a digit csatik kódolatlanul a kábelen?

    Másik ami itt már off topic, de azért beírom, hogy a csatornák között csináltam egy gyomlálást, kiszedtem a nem működőket (pl ilyen game01-03, vagy COD utótagú, gondolom kódolt, stb csatikat), duplikációkat, a maradékot átszámoztam saját szájízem szerint. Mindezt PC-s csatornalista szerkesztővel, majd elmentettem, visszatöltöttem a TV-re. Itt kezdődtek a bajok, látszólag bekerültek a csatornák, majd néhány mp után eltűntek a digit csatik, és csak az analógok maradtak. Akárhogy próbálkoztam, nem ment, végül egy új keresés megoldotta, megvannak újra a csatornák, de így eléggé össze-vissza vannak. Még megpróbálom a TV-n kézzel átrendezni, de az nagyon macerás. Adódhat ez abból, hogy nem digit az előfizu? De akkor keresés után miért vannak meg a csatik? Illetve megyek a megfelelő topikba, miután kiderítettem, jó-e ez így, hogy vannak digit csatik az analóg előfizu ellenére.

    A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

Új hozzászólás Aktív témák