Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Zitronensaft #26277 üzenetére

    Vannak igen! És bár jómagam nem tartozom sem fényevők, sem pedig a wifit ellenzők táborába, mégis úgy gondolom, ha valaki azt szeretné, hogy ne legyen wifis eszköz a lakásában, ennek eldöntését a jogrendszer még meghagyja neki, tehát a szolgáltatónak ezt előre kellett volna megkérdezni!

    Értem én, hogy valójában nem jelentős ez a probléma, és akik mellette vannak ennek a szolgáltatásnak még a bevezetés módjától eltekintve is, azok próbálják minél inkább bagatellizálni, ugyanakkor megértem a másik tábort is, legyen az indoka a wifi sugárzás ellenzése, saját hálózat instabillá válása, vagy akár csak a bevezetés módszere elleni lázadása!

    Én azok közé tartozom, akik messzemenően nem értenek egyet a módszerrel ahogy ezt csinálták, de a módszertől függetlenül sem érdekel a szolgáltatás, és amennyiben HGW-m lenne, egész biztosan rég lemondtam volna! Mivel azonban modemem van, jelenleg nem érdekel annyira az ügy, hogy emiatt telefonálgassak, de használni sem fogom, mert eddig sem használtam nyilvános wifi hotspot-okat! Ennek oka sem a biztonsági vonzat, egyszerűen nem érzem szükségét, hogy az utcán jártomban keltemben netet használjak, eddig mindent meg tudtam oldani otthonról, és a munkahelyről is, és ez ezentúl is így lesz! A közeli jövőben legalábbis még biztosan...

    Az meg, hogy kevesen vannak itt az ellenzők, még nem jelenti azt, hogy ennyi az össz létszámuk! Egyrészt nem a PH az egyetlen internetes fórum, egész biztosan máshol is van ellentábor, legyen az HWSW, facebook, vagy bármi! Sőt nyilván olyanok is sokan vannak, akik csak egy baráti társaságon belül, vagy kollégák közt adnak hangot annak, hogy nem tetszik nekik, sőt olyanok is lehetnek igen nagy számban, akik mit sem tudnak erről az egészről, de amint meg tudják, ellenezni fogják!

    [ Szerkesztve ]

  • kabelmania27

    Topikgazda

    válasz Zitronensaft #26277 üzenetére

    Új téma: UPC részesedése internetszolgáltatás piacán 21,9%-ról 22%-ra emelkedett.
    net és tv gyorsjelentés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák