Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Intruder2k5 #26086 üzenetére

    "Ennek feltehetően az a magyarázata, hogy nincs MyUPC-s azonosítóm!"

    Neked vagy nekem? Mert az általad berakott kép alapján aki azt a levelet kapta kellene lennie MyUPC-s azonosítójának, ha már hivatkoznak rá. Vagy nagyon nem értem az elgondolást, ha mégsem :DDD

    Most ránéztem erre a MyUPC csudára, de nem rémlik, hogy regeltem volna. Viszont pár éve jártam olyan felületen UPC háza táján, ahol tudtam csomagot módosítani (felfelé) ill. egyéb szolgáltatást rendelni. Ez lenne a MyUPC?

    Nem tudom milyen modeme volt barátomnak csak egyből az villant be, így közvetlenül az olvasott e-mail után, hogy automata cseréltetik a modemeket wi-fi-sre.

    Tényleg. Akkor mi van, ha kiküldik a HGW-t, de nem cseréli ki a delikvens? Nekem a HGW-vel annyi problémám lenne, hogy az N16 mellett elbújhat a sunyiba, így olyan "extrát" nyújtana számomra, ami számomra teljesen felesleges jelen körülmények között.

    Egyébként említette itt valaki az energiatakarékosságot. Tényleg, ha már ennyire oda és vissza vannak az energiatakarékossággal, hogy az újabb pl. beltérik, TV-k (csak azért hoztam ezt fel, mert most váltottam diginél HD-s beltérire :B ) 3 óra távirányítón gomb megnemnyomás esetén automatán lekapcsolnak, akkor az ilyen "eddig nem is használtuk a wifi-t és ki is kapcsoltuk a HGW-ben" esetekeben többletfogyasztást fognak erősen produkálni. Illetve nálam mondjuk időszakosan van bekapcsolva a wifi (ha nem vagyok otthon, akkor valószínű nincs éppen rá szükségem). Ehhez mit szól a mélyen tisztelt EU?

    Semmi egyéni személyre szabhatóság a beállításoknál. Vagy megy vagy nem. Ez a része a megvalósításnak viszont nem tetszik.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák