Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • htc07

    addikt

    válasz Intruder2k5 #26059 üzenetére

    A WiFi-nél csak a tudatlanság a károsabb :U Nem neked címeztem ezt kötekedésből, de tényleg nem tudok elképzelni valós indokot arra, hogy kikapcsoljuk ezt a szolgáltatást azon kívül, hogy 'csakazértis'. Ha esetleg interferálna a meglévő routeres hálózattal, akkor is lehet csatornát váltani (gondolom a modem van olyan okos, hogy a legtisztábbat választja magának).

    Ahogy olvastam itt a hozzászólásokat, erről van itt szó, mindenki csak indulatoskodik, ahelyett, hogy végiggondolná, hogy milyen előnyökkel járhat ez.

    Persze, jogos a kérdés, miért nem lett opt-in? Szerintetek lenne valaki aki időt áldozna rá, hogy bekapcsolja? Biztosan, de nem számottevő. Így ez üzleti szempontból sem hibás gondolat. Szerintem frankó, hogy ha külföldön rá akarok nézni az emailjeimre, nem kell vadászni a wifiket, hanem minden sarkon van egy. Szerintem ez egy jó ötlet kevésbé jól sikerült kivitelezése, de ha küldtek volna két hete egy értesítést erről, senkinek nem lenne vele semmi baja (kivéve akinek mégis, mert csak).

Új hozzászólás Aktív témák