Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • facan

    tag

    válasz khorvat #21202 üzenetére

    Sőt, olyan dokumentumot is kaptam, hogy ha az új szerződést az előző lejárta előtt megszüntetem akkor mindkettőre vonatkozó összes kedvezményeket egy összegben meg kell fizetnem.
    "A fenti kedvezményeket nem veszítem el, ha a Szolgáltatóval egyidejűleg megököttt új, határozott idejű előfizetői szerződést legalább az eredeti szerződés időtartama lejártának időpontjáig fenntartom, illetve az új szerződés tekintetében az annak mellékletét képező akciós feltételekben meghatározott kedvezmény elvesztési körülmények az eredeti szerződés időtartamának lejárati időpontjáig nem következnek be.
    Az eredeti szerződés alapján nyújtott kedvezményt elvesztem, ha az új szerződés akciós feltételeiben meghatározott kedvezmény elvesztési körülmények valamelyike az eredeti szerződés időtartamának lejárati időpontjáig bekövetkezik. Ilyen esetben mind az eredeti szerződés megszűnésének időpontjáig időarányos kedvezményeket, mind pedig az új szerződés tekintetében igénybe vett időarányos kedvezményeket köteles vagyok egy összegben megfizetni a Szolgáltató részére"

    Szépen vagyon megfogalmazva :)

    khorvat: Ó ezt könnyen megmagyarázza egy jogász, mert valóban nincs így leírva de a szövegben ott van benne, olvasd el figyelmesebben.
    http://www.upc.hu/rolunk/akcios-feltetelek/#csomag

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák