Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz Intruder2k5 #14974 üzenetére

    Most néztem meg skydrive hatását:

    17-e: 8 818 MB feltöltés
    18-a 969 MB feltöltés
    19-e: 1 602 MB feltöltés
    Majd skydrive után:

    20-a: 48 202
    21-e: 47 156

    Amúgy visszanézve az elmúlt 1 évet minden hónapban túlléptem a limitet. De múltkor azt mondták, hogy a feltöltési mennyiséget nézik és akkor korlátoznak, ha az a 3 havi átlag 300Gb/hó többszörösét eléri.

    Ezt figyelembe véve összesen 1x szegtem ezt meg, amikor 750 Gb volt a feltöltés, utána meg 550 és utána is 550.

  • TeeJay

    félisten

    válasz Intruder2k5 #14974 üzenetére

    szerintem ne foglalkozz velük, már hónapokkal ezelőtt írtam én is hogy én sem foglalkozom ezzel, 60/6megás csomagban naponta 600-640gigabájtot lehet lekapni, tehát aki megelégszik 2-3TB forgalommal az is csak 3-5napot használta a hálózatot csutkán...
    általában ezeket a korlát dolgokat mindig olyanok hozzák meg akiknek fogalmuk sincs mennyi mondjuk 300GB... tipikus mobilnetes dolgok hogy pl telenornál a fullos csomagokhoz alapból 500megás adatforgalom jár a hipernet mellé... mi a francnak akkor hipernet ha pár óra alatt el tudom lőni vele az 500megát utána meg 29,5 napon át szophatok 64/64kbit-re korlátozva?
    ED3 hálózaton egyelőre még így sem tűnik indokoltnak hogy alkalmazzák a korlátozást hogy bejött a 240megás csomag mert szerintem olyan kevesen fizettek rá elő hogy jelentéktelen
    ED3.1-nél meg akkora böszme nagy osztott kapacitás lesz hogy akár gigabites csomagok mellett is vígan lehet majd töltögetni, hiszen ha most 400/108 megabites osztott sávnál megfér egymás mellett 2darab 240-es user akkor 10gigás osztott kapacitásnál vagy 100 darab gigabites is simán beférhet hiszen sosem lesz majd olyan hogy 10-től többen egyszerre húzzanak valamit 1gigabiten.

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

  • facan

    tag

    válasz Intruder2k5 #14974 üzenetére

    Engem is ma délután hívtak ugyanebben a kérdéskörben.
    A kedves ügyfélszolgálatos vesszőparipája a garantált sebesség volt, bár még ez is nagyon gyenge lábakon állt (illetve említett 24 órán belüli javítást - ezt azonnal leszereltem azzal, hogy az elmúlt majd 3 évben nem volt ilyen problémám -ekkor jött a 98%-os rendelkezésre állással....), . Szóval ~23.000HUF környékén ugyanazt ami most megvan14k-ért megkaphatom korlátlan 250/25 internettel :)
    Megegyeztünk hogy holnap visszahív, mivel lenne még pár kérdésem, stb. stb.
    Érdekes volt az "előadása", de nem igazán volt meggyőző. Többször hivatkozott a korlátozásra, először olyan formában hogy az ÁSZF-ben is benne van hogy korlátozhatNAK, majd a beszélgetés vége felé már konkrétan korlátozásról beszélt!

    Ennyire szükségük van a plusz bevételre, hogy így fenyegetik a régi előfizetőiket?????

Új hozzászólás Aktív témák