Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sasitomi76

    csendes tag

    Sziasztok,

    Az elmúlt héten előfizettem a UPC Digital Now on-line tv-s szolgáltatására. Láttam, itt is téma volt, így pár tapasztalatot is megosztanék, illetve egy zavarba ejtő dologgal találkoztam, hátha valaki el tudja magyarázni, amit én nem értek...

    Telekom Flip szolgáltatást mondtam le, mert már régen akartam egy olyan, televízión, mókolás nélkül, nem horror azon nézhető on-line szolgáltatást. Szempont volt az ár (Telenor MyTv kilőve), a több készülék egyidejű nézhetősége (ittott.tv kilőve), stb. Továbbá az is fontos volt a jó app (okos tv támogatás), átlátható rendszer, és az, hogy csak erre a szolgáltatásra tudjak előfizetni.

    (Vezetékes netem a Flip lemondása miatt nincs, korlátlan Telenor mobilnet van asztali, CAT.4 routerben.)

    Tökéletesen elégedett vagyok az alkalmazással, és a szolgáltatással. Nem látok minőségbeli különbséget a Flip-hez képest, és a visszanézhető műsorok egy jó opció.

    Jelenleg egy Mi Tv Stick-en (Android TV) keresztül egy régi plazma tévén, és egy Samsung okos Tv-n (Tízen?) nézem. Előbbi 100%-os, utóbbi is jó, de az első adásindítás elég lassú (gondolom gyenge hardver). A Samsung-on van az a hiba, amit más is írt nemrég: több csatorna csak 4:3 képarányban jön. Úgy gondolom ugyanakkor, hogy ez nem a szolgáltató hibája, mert az ittott.tv-n is voltak ilyen gondok bizonyos csatornáknál, amikor egy rövid ideig azt használtam.

    Szóval én úgy gondolom, hogy egy kiváló szolgáltatás 3500 forint / hó alatt, 12 hónap elkötelezettség mellett. Érdemes kipróbálni. (Mintha most lenne egy 30 napos ingyenes próbaidőszak!?)

    Szóval minden jó, főleg, ha holnap megérkezik a CAT.19 -es LTE routerem.

    Akkor a kérdés, és a csavar. Teljes értetlenség nálam.
    Mint mondtam, már több mint egy hete használom a szolgáltatást, és direktben az on-line tv szolgáltatást rendeltem meg. Erre jön ma egy mail a UPC Direct-től, hogy hozta a futár a Smart kártyát, amit kötelező átvennem. Szóval a kérdés: mi az a Smart kártya, minek nekem, vagy mire tudom használni?

    Felhívtam őket, a hölgy, aki egyértelműen csak betanult szövegeket mondott fel, azt mondta, hogy azt a tv-be kell dugni... Kérdezem tőle, hogy minek? Nem igazán jutottunk közös nevezőre.

    Jól gondolom, hogy teljesen feleslegesen küldenek egy olyan eszközt, amit csak parabola antennával lehetne használni? Nekem nincs, nem is lesz olyan, és arra a szolgáltatásra nem is fizettem elő...

    Köszönöm, hogy elolvastad. Ha a végéhez van ötleted, akkor írd meg kérlek.

  • Sasitomi76

    csendes tag

    válasz humigabi #11003 üzenetére

    Szia. Értem. De a kérdésem meg mindig adott: mire jó az a Smart kártya? Mire tudom én használni? Van egyáltalán bármilyen szerepe a UPC Digital NOW szolgáltatásban? Vagy csak véletlenül benne felejtették a szerződésben?

Új hozzászólás Aktív témák