Új hozzászólás Aktív témák

  • S.P.Q.R.

    csendes tag

    Így párszáz neten eltöltött játék után a véleményem a következő.

    Ami megbocsálthatatlan az a darkwalker jelenléte, csak a noobok használják, és igen megszólják az embert ha beleül. Mondván a fragjeit ne robotkillel csinálja. :K :K A mesterlövész gun multin használhatalan éppúgy mint a flak csak korlátozottan lehet bármit is tenni vele. Hogy hatékony légy a fegyverek szélesebb spekturmát kell használnod megnehezítve ezzel a specializálódást. Ált a rocket shock bio vagy a rocket shock plasma jó, időnként a többi bár sajna a precíziós fegyverek ki is merülnek a shock riflenél. Egyszerűen nem láttam olyan emebrt pedig játszottam a világranglista első 50 helyezettje közül elég sokkal, akia snipert használta volna, nem úgy mint a lightningot a 2k3-2k4-ben. Nem tudom miért kellett ezekhez a fegyverekhez hozzányúlni, a shock is lassabb, bár igaz a bio rifle és a stringer erősebb mint valaha a pulse ut99-es erejű. Tehát aki azt mondja a fegyverek kiegyensúlyozottak az nem játszott eleget vele. De sajna összeségében így is elégedetlen vagyok azzal amit a fegyverek erejével műveltek, egyszerűen ami jó volt ahhoz minek hozzányúlni?:( Az adrenalin az is kellett volna, amúgy összeségében jó a játék de van egy két dolog amit ha megcsinálnak 2x ilyen jó lesz. Amúgy többszázezer ember nyomja tehát annyira nem is rossz, a grafikáról annyit hogy ha pont pont pixelke lenne a PRO-kat az sem azvarná úgyis minimumon játszunk multin :D .

Új hozzászólás Aktív témák