Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hagymasbab

    lelkes újonc

    válasz PuMbA #43 üzenetére

    Nagyon meglepődnél, ha tudnád, mivel foglalkozom :D
    De az magas fokú intelligenciára vall, ha pár poszt alapján beskatulyázol valakit, akit nem is ismersz, ha nem azt puffogja, amit hallani akarsz és próbálod kioktatni, holott megdönthetetlen érveket nem hozol fel az állításaid mellett, csak lózungokat. Miért is nem lehet velem vitatkozni? Te kezdtél el személyeskedni, hogy "Orbitális hülyeségeket ne beszéljünk már,". Ha nekimész valakinek számíts rá, hogy te borulsz fel :) Vagy ez neked a vitatkozás, hogy leakarod dorongolni az ellenfeled, hátha feladja. Pech :)

    A sebesség meg sima ellenérvként jött fel, hogy SOKAK szerint nem ad semmit a játékhoz, de elveszi a sebesség felét.

    Az, hogy a játékipar mit fog applikálni évek múlva azt meg hagyjuk meg nekik.
    Lehet, hogy 10 ev múlva nagy rajongója leszek a RT nek, ez majd elválik. Addig viszont nagy út van meg a fejlesztők előtt.

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz PuMbA #43 üzenetére

    "Lásd: aki nem hitt a covid vakcinákba, de belehalt, azt nem mentette meg a véleménye."

    nemvagyok vakcinaellenes, csak egesz egyszeruen -- tudom nehez elhinni, de -- ugyalakult, hogy 1 oltasom sincs.
    biztos eddig semelyik villamoson/buszon ( tavolsagi is )/metron nemtalalkoztam fertozottel, mert az is teny, hogy utoljara huszonvalahanyeve voltam orvosnal...

    [ Szerkesztve ]

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

  • Chaser

    titán

    válasz PuMbA #43 üzenetére

    Lásd: aki nem hitt a covid vakcinákba, de belehalt, azt nem mentette meg a véleménye.
    : )))

    én 3x kaptam el és túléltem oltás és orvosok nélkül - egyesek nagy bánatára : ) -
    ugyanakkor nem egy olyat ismerek aki felvette és mégis meghalt
    több eü-s ismerősöm van, volt aki 3x felvette és 3x rohadt beteg volt, hetekig is - azt soha nem tudjuk meg ha nem veszi fel mi történik -
    sógorom nem vette fel, kórházba került, majd elzavarták, túlélte - a kórházban csak annyit kérdeztek mért nem vette fel és elzavarták -
    akik az intenzíven voltak lélegeztetőn mind felvették :d - ott sem derül ki ha nem veszik fel mi történik -
    volt ismerősöm aki felvette és majdnem belehalt, betegebb volt mint én oltás nélkül - ott sem derül ki mi lett volna ha -
    úh. téged sem ment meg ebben a témában a véleményed, mert egy picit másképp működik...szóval nem a legjobb hasonlat volt : )

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák