Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz lev258 #17817 üzenetére

    A webes videókkal (flash) van gond, egyszerűen nem jelenik meg egyetlen videó sem. Legújabb Lubuntu-t is kipróbáltam (meg még a legújabb Mint Cinnamon-t is felerőszakoltam, bár a cinnamon összeomlott csak fail back módban ment), de semmi. Ellenben (csak hasraütésre) egy Linux Mint 7-el próbálkozva semmi gond sincs. A gép igen régi, a legújabb Lubuntu, meg Mint az csak puszta kíváncsiságból lett telepítve(a mint cinnamon kisebb csoda, hogy egyáltalán még ment rajta (512MB RAM van benne)

    Keresgéltem a neten és a Linux Mint 13 biztatónak tűnik(ráadásul LTS, még 2017 áprilisig támogatott is), azt még megpróbálom, de előbb azt szeretném tudni, amit kérdeztem Lubuntu/Xubuntu kapcsán. :B

    UI: Sajnos a héten itthon döglök, mert ez az influenza vagy mi leterített, 2 DVD-m maradt és ez azért fontos, mert a régi masina csak arról tud bootolni, USB-ről nem. Szóval ha valaki azt mondja, hogy pl a Lubuntu 10.x tutira rendben van, akkor kiírom lemezre, de csak 2x tévedhetnek. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák