Új hozzászólás Aktív témák

  • aag

    őstag

    válasz Kendek #614 üzenetére

    Annak mi értelme lenne? A filmjeidet, zenéidet és ilyesmit ha duplikálni akarsz, akkor használj egy fájlkezelőt.

    Néha nagyon értetlen tudsz lenni. Ki mondta, hogy a másfél GB-nyi filmanyagomat szeretném belerakni a mentő-dvd-be. :W

    Nekem több olyan dolog is van, ami kimarad a telepítésből. Például egy XAMPP a honlapjaim másolatával. Vagy a Virtualboxos rendszereim. Vagy például a Twinkle telefonszoftverem a telefonkönyvvel és üzenetlistával. (És még sorolhatnám) Végül-is beleraktam őket kézzel, és már kiírtam korongra. Most benne vannak. De amikor a te programoddal csináltam a "mentést" nem tudtam, hogy ezek a számomra nélkülözhetetlen dolgok egyszerűen, minden tájékoztatás enélkül kimaradtak. :Y Ezen azért jó lenne elgondolkodnod. Nem a hibajavításokra gondolok, amikor azt mondom, hogy a programod még nincsen készen. Végülis a fejlesztés egy hosszú és véget-nemérő folyamat. Én csak azt nem értem, miért ellenkezel, miért haragszol minden kifogásra és az azt leíró személyekre. Nem öncélú a visszajelzés. Ha jól emlékszem én vagy 4 kardinális megvalósítandót mondtam neked az idők során. Először mindre azt mondtad, hogy nem célja a programnak, meg azt, hogy majd megcsinálja magának a kedves lúzer. Aztán az idő egy pontján látom ám, hogy mégiscsak megcsináltad. Mindig gratuláltam is hozzá neked. Most is van három ilyen tennivalód. A Grubbal kapcsolattatos beállítás, hogy melyik partícióra, illetve a gyökérbe rakja-e. Az, hogy egy idegen helyről vett mentést, hová, melyik partícióra rakja vissza a progi. És ez, amiről most beszélünk, hogy mi maradjon ki és mi legyen benne. Ennek a választhatósága a felhasználó által.

    Ne érts félre, a programod már eddig is nagyon jó használati eszköz volt. Lehet, hogy már suséznék, vagy fedóráznék, de nekem kell a te programod, ezért maradtam az ubinál. Tehát ismét csak köszönöm, hogy megírtad nekünk! De szeretném ha továbbfejlesztenéd és immáron egy valódi "mentő-programmá" válhatna. Szeretném, de nem követelem. Ahhoz ugyanis nincsen jogom. Viszont ma veszek lottót. Mit lehet azt tudni, lehet-hogy még egyszer nálam fogsz dolgozni... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák