Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    Egyébként van 3 dolog, amiből 2 lehet, hogy a 15.04-től van. Egyik a Terminál sokszor összemegy kis kockára, telepítettem egy másikat az jó. Másik, hogy ha rákattintok a fájlkezelőre a panelon Unityn, akkor megnyílik. Ha meg van nyitva akkor új nyílik, és az jön előtérbe, és vagy megint rákattintok, és előjön a kettő, hogy válasszak, vagy bezárom az egyiket, bár akkor megint háttérbe lesz az 1., így csak azután zárhatom be, hogy előtérbe hoztam az 1.-t. A harmadik szerintem a többiben is így volt, de nem értem miért. Van olyan, hogy Unity Tweak Tool, és abban be lehet állítani, hogy jobb oldalon legyenek az ablak kezelő gombok, de nem mentődik el. Alapból a GNOME jobban tetszett, de amióta új van az több helyet foglal el, mint az UNITY.
    Ezért van az. Nekem az tetszene, ha csak bal oldalt lenne egy panel, és az is elrejtőzne. Most itt ha a bal oldali el is tűnik, a felső mindig itt van, de ez legalább egyben menü is, bár könnyen bele lehet keveredni, ha véletlenül másik ablakra kattintok, nem azt vezérlem. Új GNOME-ban pedig bal oldalt is van, fent is van, és még címsáv is van, és menüsor is. Szerintem az lenne a legjobb, ha a bal oldali panelba lenne a jobb felső adathalmaz is, ez az UNITY-s panel szörnyű, ha több dolog van rajta. A címsávot pedig össze kéne vonni a menüsávval.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák