Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    válasz Egon #10251 üzenetére

    DIGI amit adott ONT, megfordítod, van egy S/N mező az alján.

    U6 LR-el én is hasonlókkal szenvedek. Gondolkozom U6E -re váltáson, pont tegnap írtam pm-et az egyik fórumtársnak itt, mert olvastam, hogy ő már cserélt. Nálam 5G-n parás az U6 LR, 2,4-en elég sok ioT eszközöm van, azokkal semmi bajom nincs. Viszont 5G-n már gázosabb. LG tv-t néha ledobálja és vissza se engedi, pedig két méteren belül van. :DDD Illetve iphoneoknál is csinálja ezt néha. Plusz macbookról ha fent vagyok unstable, néha megy rendesen 300-400-on (ennyi az uplinkem), néha meg gondol egyet és 50-100. Ugyanazon a helyen, ülök az asztalnál... Ugyanez icmp-re is, néha 2-3 ms a switchig, néha pedig 150-200. Ha felrakom 160Mhz-re a csatorna szélességet ott meg konkrétan minden esetben gyengébben teljesít mint 80-on. Próbáltam behangolni ezer féle képpen már, vizsgáltam a rádiós környezetet, de semmi. Van két UAP-AC-LR ap-m is, azokon kevesebb a max sávszél, de ezerszer stabilabbak. Nem rossz nem rossz, de én többet vártam tőle.

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

Új hozzászólás Aktív témák