Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz frame>24 #73 üzenetére

    Nekem a pajzsnál nem volt világos az a zöld ikon, azt írtam is... mint kiderült az a "lefedettség szöge", hehh... én méretre tippeltem, (de így legalább van értelme a számnak).
    Tetszik a fordított arány a pajzs nagysága és a sérülés mértéke közt, amit okozni lehet vele :K !

    Sörben:
    1. sebzés típusa, mértéke (lehet vágó vagy zúzó)
    2. hatótáv
    3. sebesség
    4. cucc szintje (ezt növeled kraftolással, változtatja a cucc paramétereit)
    5. tömeg
    6. kristály szlotok száma
    .. meg még rahedli extra ikon a extra dmg-nak, rezisztensznek. Manuálban gondolom csak benne vannak...
    Én is csak úgy következtetek... a pajzsos dologra rákerestem, kint van fóruma rendesen a játéknak, valami angol háeszbe olvastam bele, ott volt a megoldás.

    Hanem elég nehezen megy az átállás mágusra... elég komoly ellenállásba ütközöm manapság... mindig előkerül a jó öreg kétkezes, a gond csak az, hogy a tulajdonságok már mágusra vannak áttolva, de asszem kicsit korán csináltam, mert még nem igazán effektív a dolog.

    Hanem figyimá... a Gotharius fejfájását okozó Csúnyagonosz Nekromanta barlangjában mire jó az a kapcsoló ott az elején? Látom, hogy van tovább dungeon (a térképen), de már végignyálaztam a falakat, hátha van még egy szviccs valahol, ami átállítja a teleportot... nem találtam semmit. Zavar kicsit... visszadob az elejére, oszt kalap, kabát.

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák