Új hozzászólás Aktív témák

  • Dawe88

    csendes tag

    válasz szatyi85 #129 üzenetére

    Nincs mit!
    Nem a sebességet kell igazából visszavenni, hanem a szorzót, mert a tuningok főként a RAM-ok miatt korlátozódnak. Én már láttam e6300-as c2d-t (enyém is ilyen, alapon: 1,86Ghz) 3,5 Ghz-en járni, persze 1066+ -os RAM-okkal (meg persze a KIT a javasolt, azok egymás között gyorsabban 'kommunikálnak', szerintem a márka már annyira nem számít, mint tudjátok bele-lehet nyúlni... pozitív és negatív értelemben is), amik valószínűleg nem 1066Mhz-en futottak.
    Én is nekiláttam amúgy ennek az "utánajárás"-nak. Nem sok mindenre fogsz jutni, sok idő, szenvedés és még több könyörgés, de a PH mindenképpen egy jó kiindulópont. Azt ajánlom, hogy keress hasonló topikokban olyan embereket, akiknek a tiédhez hasonló konfigja van és írj PM-et, arra a jobbak szoktak válaszolni és a nagyrészük szívesen segít (vagy legalábbis nem fintorog az első 10 levélnél :) )
    Én segítenék, de 1 hónapja van meg a gépem, körülbelül fél hónapja foglalkozom tuninggal, körülbelül ennyire is vágom :D . Amúgy tuti nem bonyolult, olyan mint a biciklizés, egyszer kell megtanulni...
    (de ha találsz valamit, ide szerintem nyugodtan linkelgess, az mindenkinek jól jöhet majd... nekem is...)

Új hozzászólás Aktív témák