Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Hali!

    8 napja kaptam Janssen oltást. kb 5 nap után elkezdett fájni a bal vádlim egy picit be is van dagadva, és picit zsibbad is. Csináltattam ma labort, a d-dimer tök alacsony, 0.07. MVT akkor kizárható? Igazából csak nagyon picit van megdagadva, akkor látni, ha figyelek rá, szóval nem az van, hogy "hú baszki, de be van dagadva a lábad", és a fájdalom sem erős, tudok dolgozni, tudok tőle aludni, szóval semmi komoly, sőt alvás után ébredéskor sokszor teljesen jó, de elég az, hogy kimegyek a konyhába, főzök egy kávét, és már érzem. Csak furcsa, hogy pont oltás után egy szűk héttel. Megerőltetve nem volt, sérülés nem történt. Nem kell aggódnom?
    Itt az egész labor:

    ultra off, hogy akkor mi lehet? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Asbee #31965 üzenetére

    Annak sajnos nincs sok értelme. Amikor indult a covid buli és majd' 1 hétig 39 körüli lázam volt és rákérdeztem nem covid-e esetleg, azt modta tuti nem, itthon nagyon kevés ember kapta még el. :D Magán dokihoz megyek ha kell. Itt az lenne a lényeg, hogy trombózis kizárható-e ez alapján, mert elvileg abban az esetben pihentetéstől sem múlik el a fájdalom teljesen, és jóval erősebb is, és szemmel láthatóan dagadtabb a láb, valamint zsibbadás sincs (ha pihentetem és jó pózt kapok el, akkor az is elmúlik teljesen), mert ha igen, akkor megyek valami reumatológiai kivizsgálásra ha nem múlik, addig csak pihentetem amikor tudom.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Tomikaa. #57673 üzenetére

    hát előbb kellett volna cselekedni leginkább :DDD

    2 sputnyik után azonnal kellett volna lövetni a janssent amint lehet, most meg egy pfizert és akkor eu szerint is lenne alapoltás és booster. én is azonnal lövettem a ruszkira a janssent hogy majd a következő körben menjen valami mrns mert azt favorizálják, szóval arra terelik majd az utazási szabályokkal is a népet. én már majdnem mentem is negyedik oltásra pfizerre, de ugye jöttek a hírek az omikronra optimalizált verzióról, és mivel nyáron görögország a cél, ők meg elfogadnak mindent, (annyi, hogy az alapoltás náluk is csak 270 nap, de mivel van janssen így mindegy) így most nem megyek, hanem majd az új kotyvalékért. ha esetleg kitalálják, hogy a booster is csak 270 napig lesz jó, akkor meg még lesz időm elugrani valamiért, de nyár előtt/alatt nem fognak variálni, nem hülyék, kell a pénz. én a helyében most is janssent lövetnék. kevés hely van ahol nem tekintik teljes "sornak", és mivel az alapoltás 270 napig jó, kihúzza talán az új oltásokig. ha meg nem lesz abból semmi, akkor is lesz ideje valamit lövetni. ha egyáltalán akkor még kelleni fog bármi... janssent meg ha tud a rókusban lövessen, ott nem nyafognak (volt pár hely, ahol nem adtak oroszra janssent), rá kell írni a papírra, hogy te kimondottan ezt akartad, annak ellenére, hogy ők nem, és ennyi.

    btw ja én is olvastam az ep képviselőt, de az csak utazásra érvényes, tehát tömegközlekedni, meg szálloda meg kaja az egyedi elbírálás. mondjuk a cikket nem értem, kivéve ha változott valami, de az osztrákokon kívül van még olyan hely, ahol nem számít teljes sornak 1 janssen? szóval 270 napig az is jó. de menjen görögbe vagy ciprusra ott mindent elfogadnak :DDD és ha éppen nincs sok fertőzött, akkor maszkhordás meg stb is csk papíron van, amúgy senkit nem érdekel. ;)

    ja és még most váltson eur-t mert nyáron szvsz szarabb lesz

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák