Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Mr K #65648 üzenetére

    A malária élőlény paraziták okozta betegség. Képtelen az immunrendszer leküzdeni. A vírusokat általában leküzdi a védelmi rendszerünk. (Vannak kivételek, például a herpesz és HIV vírusok.)

    A dohányzás tünetmentessége, legfeljebb kezdetben igaz. Néhány év dohányzás után már vannak tünetei, csak a dohányosok nem foglalkoznak vele. A köhögésről megállapítható, ha valaki dohányzik.

    A tünetmentesen lefolyó COVID fertőzés és a hosszabb távon jelentkező utólagos mellékhatásai eléggé ingoványos talaj.
    A tünetmentesség nagyjából azt jelenti. hogy a vírus képtelen annyira elszaporodni, hogy tüneteket okozzon.
    Nyilván vannak párhuzamos események.
    "Kicsit beteg voltam. Hónapokkal később xxx betegség alakult ki nálam. Az utólagos teszt megerősítette a korábbi COVID fertőzést."

    Nyilván gyanús a covid okozta utóhatás, de nem egyértelmű. Sőt.
    A mai vírus törzsek már a felső légúti nyálkahártyákat támadják. Tünetmentesen nem tudnak elszaporodni a tüdőben.
    Azt el tudom képzelni, hogy növelik más betegségek kialakulásának esélyét, de csak egy tényezőt adnak hozzá a betegség kialakulásának esélyéhez. További tényezők is szükségesek.

    Pontosan ugyan ezt lehet az oltással is előadni. "Megkaptam a második oltás és három hónap múlva tüdőrákot diagnosztizáltak."
    Magyarországon ezt nehéz előadni, ha még van az éves kötelező tüdőszűrés. Más országokban viszont nincs éves vizsgálat, könnyen előadható a dolog.

    A régi vicc is aktuális példa.
    Két barát beszélget.
    - Képzeld, a nagymamám a múlt héten megkapta a harmadik oltást, Azóta nem tud biciklizni.
    - Annyira rosszul van a nagyid?
    - Nem. A kerékpárját lopták el az oltópont elöl.

    A placebo mind a két irányba működik. Gyógyszerként pozitív hatású. De lehet negatív hatású is.
    Ha a tesztalanyokkal elolvastatod egy oltóanyag mellékhatás gyakorisági ismertetőjét, majd beadatsz fél milliliter élettani a sóoldatot a tesztalanyokba. Nagyjából 20 százalékuk fog valami mellékhatást produkálni. Kisebb - nagyobb mértékben. A sóoldat bizonyosan nem produkál mellékhatás.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák