Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andor80

    senior tag

    válasz Parci #32609 üzenetére

    Én csak nevetek az emberi egyszerűségen miért beszólás az?Naponta több 10 ilyen van ebben a topikban...Folyamatos a beszologatás a laza topikosokra(Egyáltalán nem bánom)Beszólás az lett volna ha személyt szólítok meg és minősítek.
    Moszmár ott tart ez a covid topik PC ,hogy jelenséget sem lehet élesen kritizálni?
    Márpedig nem engem kellen kitiltással fenyegetni hanem azt aki ellenőrzés nélkül ajánlgat mindenféle ócska szemetet.!

    Pontosan itt tarunk óriási probléma az oltáshalmozás(Remélem ez már elfogadható neked is) az invermectin és ez a példa is.Mindenki mindenféle orvosi kontroll nélkül elhisz mindenkinek mindent és tolja magába számolatlanul, ellenőrizetlenül a cuccokat...
    Ez borzasztó .Ettől a topiktól nem vártam ez van ilyen az emberiség.
    Az,hogy én ezt megcinkelem ne legyen már fenyegetés alap.Mondom naponta 10 minősítés megy az oltásellenesekre ami érdekes modon nem szúrja a szemed!
    NE fenyegess kérlek NE zsarolj kérlek.Dobj ki a PHról is nem zavar de szerintem érdemesebb lenne kompromisszumot kötnöd.Látod és most a junkie helyett is próbáltam elfogadhatód kifejezést keresni.Béke szeretet!

    Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

Új hozzászólás Aktív témák