Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Z.É.T. #5892 üzenetére

    Nezd, en tenyeket irtam le, olyan emberektol, akik ertenek hozza. Soha egy szoval nem mondtam, hogy ez tuti megelozo gyogymod, egyszeruen annyit, hogy a fo mumus, az il6 citokin termelodeset bizonyos fokig gatolja, es serkenti az gyulladasmentes immunvalaszt. Ez van az orvosi hetilapban leirva, 2012bol.
    A masodik dolog, hogy a legholyagocskak osszeomlasanak folyamatara is serkentoleg hat az il6.
    Azaz, ha ezt a gyulladast elosegito citokin ternelodeset kordaban tudjuk tartani, akkor az egesz betegseg lefolyasa pozitiv iranyban tolodhat el. Ettol meg lesz aki meghal, mert kap egy plusz bakterialis fertozest, vagy eleve gyengebb a veleszuletett immunrendszere, vagy tulsolyos, vagy akarmi...
    Azt mutatjak a tenyek, in vitro es in vivo is, hogy ha a cumis agara kerulsz a betegsegnek, akkor a cumi merteket segit csokkenteni a megfelelo ideje tarto 25(oh)d bevitel.
    Ennyi, nem tobb. De ez is eleg.
    Aztan ha tenyleg nem hat, akkor legalabb a csontritkulast segit megelozni, vagy csokkenteni... Az is valami. De szerintem ha az aktiv formula miatt felszaporodott katelicidin es b-defenzin a szalmonella bakteriumat eloli, akkor szerintem hat a virus lipid burkara is...
    En ennyit mondok, szerintem logikus levezetese a fenti hsz-ekben olvashatoaknak.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák