Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Domxc

    senior tag

    válasz Z86 #658 üzenetére

    Mi a fenéért kellene moddolgatni a gépet?

    Manapság ez a trend, az Apple userek sznobozása mellett.

    27"-os komoly monitor szerintem nem jön ki 70k-ból.

    Attól függ, én utánanéztem sok oldalon, és úgy átlagosan 70-től kezdődik egy jó minőségű.

    Vírusirtó vazz... eppölnél olyan nincs?

    Minek? Volt már Apple géped? Ebből a mondatból derült ki, hogy nem. Elkezdtek fejleszteni vírusokat, de még mai napig negyedannyi van, mint egy PC-re, és ahhoz is nagy akaraterő kell, hogy benyeld.

    Igazából, nem az a baj, hogy sz@r a PC, csak az, hogy az összes felhasználója kötelességnek érzi, hogy fikázza az Apple-t, sznobozza az usereit, és beböfögje, hogy copy-zza a rendszert az Apple. (miközben az OSX új felülete előbb volt, mint a W7)
    Nem értem, akkor én mért ne mondjam ennyi erővel, hogy telehypolták a Win7-et miközben, nálam elég szarul ment, a WP7-et ami az iOS-hez képest gagyi, a Zune, meg egy rossz iPod Touch koppantás. Persze nem gondolom így, mert tiszteletem a Microsoft előtt, főleg a WP7, az XBoX, és a Zune HD megalkotása után.
    Csak az a baj, hogy örök harc lesz, mert az userek feletébb nagy konkurenciának tartják az Apple-t és az OSX-et, mondjuk a Linux-ot véletlenül sem, és akkor mindenki ajánlja a moddolást a haverjának, aki persze elkezdi, és megint elmegy az összes pénze erre.

    És általánosságban az ilyen emberek akiknek ez a véleményük, tapasztalatlanok, és csak az egyik oldalt ismerik, a Windowst. Most komolyan, nézd meg mennyi Win7-es tér át Macre, és mennyi fordítva. Egy olyan ismerősöm sem volt aki Macről visszaváltott PC-re.

    Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

Új hozzászólás Aktív témák