Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz aram01 #9756 üzenetére

    Nálam a nappalos meg az éjszakás műszaknál is működik, utóbbi esetben nehezebben aludnék el, mert alapból természetellenes állapot, ha nappal alszik az ember, ezért többször felébredek, ha éjjel alszom, azzal nincs gond, de mindig felébredek időben..
    Azt vettem észre egyébként, hogy akármikor kell másnap felkelni, azt előtte este az agyam berögzíti, mialatt beállítom az ébresztést, és gyakorlatilag az ébresztő előtt már felébredek...
    Régebben sulinál is működött, ha más időpontokban kell kelni, akkor is működik.
    Eddig egyszer aludtam el életemben, akkor is csak fél órával, de érdekes, mert ez egy szombati nap volt, menni akartam ismerősömékhez, a meló azon a héten elég kemény volt, hiába az ébresztés, fél órával később ébredtem, a buszt már pont nem értem el, így a következővel kellett mennem, aznap jól be is rúgtunk, ahogy kell, lehet, hogy ezt az agyam nem tartotta olyan fontosnak, hogy időben felébresszen, vagy csak óvni akarta a szervezetemet... :DDD
    "Élesben" még soha nem hagyott cserben...
    Érdekes dolog ez a tudatalatti mindenesetre, néha úgy érzem, mintha helyettem intézne el bizonyos dolgokat, de úgy, hogy nekem jó legyen... :F

    [ Szerkesztve ]

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák