Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Intruder2k5 #11029 üzenetére

    Nálam tökéletesen működik.Amik folyamatosan mennek :
    Samba, Transmission (inotify-t kihasználva), Ftp, MiniDLNA (inotify-t kihasználva fullos ffmpeg-el),Wifi,OSCam. 1-2 havonta van újra indítva a rendszert amikor lecserélem a firmware-t az újabbra.Szóval a routerrel olyan nagy baj biztos nincs.Az eko.one.pl -esek teljesen alap rendszerét használom amibe semmi +app sincs belerakva még luci se minden külön kell telepíteni viszont az alap dolgokból van egy kicsit más (szerintem jobb) saját változatuk ami bővebb, többet tud mint az alap openwrts.
    Mellé van még dugva egy 5 portos gigabit swich és annak is ki van használva minden portja + wifin keresztül is 2-3 kliens csatlakozik folyamatosan .Még soha nem fagyott le.
    Persze vannak határai is szóval a TB hdd-t teli mp3-al nem kell berakni a minidlna alá viszont 2-3 száz fájlal még simán elvan.De azért vegyük észre az ára sem egy ready nas-é.

  • snemeth

    aktív tag

    válasz Intruder2k5 #11029 üzenetére

    Mint tudod Te is, nem titok, már sokszor elmondtam itt is, hogy nem sok jót nézek ki ebből a routerből, de hajlandó vagyok elhinni, hogy ez a nagy többség OpenWrt-hez hozzá nem értésből, és az ebből fakadó sok kudarcból ered..

    Az biztos, hogy van egy határ, amire használható. Bár ezen a topicon a torrentezés a fő csapásirány, arra mondjuk szerintem is csak korlátozásokkal alkalmas. Én is próbáltam, de nem jött be.

    De pl. az enyémen saját magam által buildelt Gargoyle fw van, és az Asterisk 1.8 simán megy rajta - jelenleg 6 VOIP szolgáltatóval és egy 2 vonalas ATA-val. Erre pl. nagyon jól használható. Soha nem gondoltam, hogy egyszer egy ilyenem lesz. :)
    Szóval azért használható erre-arra. :)

    És még egyszer sem barmoltam el. :)

Új hozzászólás Aktív témák