Új hozzászólás Aktív témák

  • Yanee_76

    csendes tag

    Sziasztok!

    Pár napja én is beszerváltam egy ilyen kis kütyüt.
    1.8-as vers.

    Pár dolog.

    Sikerült innen-onnan összeollóznom az infót és felraktam az rc4-es openwrt-t (+samba, ftp, transmission, dyndns, usbdrive).

    Valamit biztos elbénáztam, mivel a torrent max csak 100kb-al hajlandó jönni - illetve a net sebessége is csak 1mbit (15mbit volna elvileg). Próbáltam letiltani a transmission-t, az eredmény ua. Hol veszik el a sávszélem?:(
    QOS-al kellene próbálkoznom? Az nem fért már fel..:(

    Míg a gyárival (kb fél napig:)) jött lefele rendesen az anyag, igaz felfelé nem nagyon akart azzal sem...:I

    Bosszantó az is, hogy akárhányszor újraindítom a routert (reboot, áramtalanítás stb), nem áll fel a hálózat magától az asztalival. A win7 probléma megoldása után kapcsolódik csak.
    Az alapértelmezett átjárót emlegeti a hiba megoldásánál.
    Ötlet?

    A másik ami kicsit megakasztott, hogy elvileg a luci-nál bevan pippantva mindhárom partícióm a rádugott winyóról (sda0, sda1, sda2), mégiscsak az sda1-t látja mountoltként...
    Ugye nem kell partíciónként egyesével felgyömöszölni...?

    A fórum elejét olvasgattam leginkább és láttam, hogy van lehetőség usb-ről is futtatni az openwrt-t. A gyárit ilyen esetben vissza is lehetne rakni, vagy kell neki az openwrt hogy tudjon usb-ről bootolni?

    Hát így elsőre sok a problémám tudom, de talán nem esztek meg rögtön..!:)
    Köszi előre is!
    Yanee

Új hozzászólás Aktív témák