Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    Hi!

    Van egy Tp-link TL-WR1043ND routerem és valami gond van vele most már folyamatosan :(
    1 nap kb 5x kell újraindítani hogy újra legyen netem, a szolgáltató szerint nincs probléma a netemmel, ők nem látnak szakadást. (nem tudom mikor kezdte, de biztosan már több hónapja...)
    A routeren a legújabb firmware van, de hogy őszinte legyek ez is csak azért került rá, mert már az előzőkkel sem volt jó :(
    Beállítás szinte alapon van csak egy pár dolog van beállítva ami kellett, a torrenthez, meg hogy az eszközeim mindig ugyanazt az ip-t kapják...
    T-Home-os kábelnetem van 25/5 gépemhez kábellel csatlakozok, laptop, telefonok meg wifi... már amikor épp van jel, mert van hogy csak úgy magától egyszer csak elmegy és reboot-ig nincs.
    Van erre valami megoldás, vagy cseréljem le a routert?
    MOndjuk prohardver fórumon a legajánlottabb router volt amikor vettem.
    Nem tudom hol kellene keresnem a hibát...
    reset stb már 100x megvolt semmit sem segített... :(
    u.i. A 3 antenna ellenére sem érzem túl erősnek a jelet, a ház távolabbi pontjain alig van jel a telefonommal :(
    pedig nem túl nagy a lakás alapterülete, de az emeletre már alig vánszorog fel a jel... Bár igaz a telefonom köztudottan nem egy csúcsvevővel rendelkezik (HTC ONE X), de a router közelében természetesen tökéletesen megy.
    Köszi a válaszokat.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák