Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csixy

    addikt

    válasz kali #5633 üzenetére

    "még a gyenge beépített kis antennával rendelkező mobiltelefonokkal is tökéletes a kapcsolat a bő 60nm panelben mindenhol, két fal közbeiktatásával is 5 gigahertz alatt is, pedig az - mint korábban is írtam - érzékenyebb a távolságra és az akadályokra, mint a 2.4 gigahertz." - Ezt az ujabb (Poli27 vagy suste-féle) OpenWrt-vel próbáltad?

    "mit jelent az, hogy szinte nem is megy az 5 gigahertz? mert ez így érdekesen hangzik.
    kipróbáltad más/minden csatornán a szórást?"
    - Csak egyetlen 5Ghz kliensem van , egy samu GT-P6210-es tab.
    Ezt vitte az 5Ghz a Vargalex 1.1.7.-tel egy deodexelt rootolt angol rommal, de aztán felkerült a legújabb gyári orosz rom , hogy legyen rajta android 4.1.2 és akkortól nem ment rajta az 5Ghz kapcsolat. Azt hittem, hogy ez a ROM hibája, de tegnap , amikor kicseréltem az antennákat régi fajta 5dbi drótos-rugós belsejű antennára akkor egy rövid ideig volt 5Ghz Wifi már Poli27-féle 1.3.3-mal átmenetileg (tehát nem az android ROM hibája), de azóta sincs.Mikor eltűnt az 5Ghz wifi , akkor visszatekertem a gyári dual bandos antennát. Csak a magyar szabványnak megfelelő alsó 5 csatornán próbálgattam 40 Mhz sávszélességgel.

    Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

Új hozzászólás Aktív témák