Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    válasz mezis #6421 üzenetére

    Köszi!
    Szerencsére már sikerült előrébb jutnom. a 192.168.1.1 az biztos jó.
    Ez az eszköz TL-MR100 4G LTE roppant szeszélyes. :) A TP-Link gyári oldaláról olvasgatom a mit és hogyan na meg ami rám ragadt eddig. Letöltöttem a friss FW-t első próbálkozásokra nem ment fel a gyáriak szerint.Persze UTP. A lényeg hogy az alapból bekapcsolt Wi-fi ki lett kapcsolva, majd a gyári FW-t át kellett nevezni tplink.bin-re így már nem dobott Error Code :1 Hibaüzenetet a telepítés közben különböző százalékoknál. Most már a gyári legfrissebb van fent. :C
    -------------------
    A SIM kártyát a propagandához képest nem ismeri fel magától, most erre próbálok megoldást keresni hogy a telekom Domino Fix Extra SIM ami telefonban simán ment itt is működjön.
    Elméletileg a frissítés is ezért kellett, most nézek ki a fejemből hogy a SIM slot a rossz vagy manuálisan mindent meg kéne adni és utána fogja csak érzékelni a SIM kártyát vagy mi,
    ezt a részét még nem csináltam. Most próbálok infót gyűjteni.

    [ Szerkesztve ]

  • Peltár

    aktív tag

    válasz mezis #6421 üzenetére

    Mint írtam a 192.168.1.1 az az ő jó IP címe, a frissítést is megoldottam, a gyári FW nevet átneveztem tplink.bin -re úgy rögtön jó lett a frissítés, míg saját gyári elnevezésen hagyva kidobál hibaüzenettel. Frissítés után mindig azonnal be lehet lépni még a www.tplinkmodem.net cím is működik. Ettől függetlenül a SIM foglalat hibás volt cserélték a routert. Ott helyben kibontottam, beüzemeltem. Netbook , SIM kártya, admin felület rögtön bejön, szól is rögtön hogy a PIN lockolva van, PIN beír átrak automatára aztán rögtön van net, nem kell állítani semmit sem. Tehát ha hibátlan kütyüt kapsz a kicsomagolás tovább tart mint a beüzemelés. Csak hát ott volt a HA , meg hogy az nincs leírva hogy a gyári FW nevet át kell írni. Ezt még a TP-Link support sem értette. De most már mennie kell. Igen meg tud szívatni ha az új bontatlan termék nem totálkáros hanem "apróbb hülyeségei vannak csak"

Új hozzászólás Aktív témák