Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97246720

    törölt tag

    válasz mezis #3754 üzenetére

    Dehogy is,nem kötöttem össze semmit semmivel :) a router a saját adapteréről kapja a villanyt PC-ről meg a kommunikációt(tx,rx,gnd semmi más)

    115200/8/n/1/n beallítással ment a COM port

    Mondjuk bitrátát nem variáltam, minden oldalon a 115200at írták...

    Én az ebayről rendeltem 400ft-ért egy usb2serial-t, sajnos nem épp elég részletes a leírása,viszont itt ez részletesebb, viszont érdekes, a windows 10 CH340-nek ismeri fel, a kábelen HT-340 van, erre az utóbbira rákerestem,a ht-340 meg ch341...

    A legtöbb leírásban azt írják ha zagyvaságot olvas ki az app(A serialcom is meg a putty is), akkor a VCC és a TX közé be kell tenni egy 10kohmos hidat,namos, ezen a panelon csak TP-k vannak, külön RS232 csatlakozasi lehetőség nincs mint más modelleken
    Meg mit vegyek VCC szintek? Van 9V,5V,3.3V,1.5V . ezeket találtam anno, mert a gyári semmit érő hűtőbordát lecseréltem egy aktív hűtésű bordára, és annak kerestem tápot, egyedül akkor indult el a router ha 9V-ra raktam a ventit, Ha 5V-ra forrasztottam bekapcsolt de nem csinált semmit. A venti 12V-os,de szépen dolgozik 9V-ról.

    Most egyenlőre jegelem a dolgot, mert csak melóhelyen tudok vele foglalkozni, itthon nincs gépem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák