Új hozzászólás Aktív témák

  • TRroxi

    csendes tag

    válasz TRroxi #4431 üzenetére

    A probléma megoldva:
    Köszönöm a segítséget azoknak akik segítettek megoldani.

    Mindkét oldalon meg kellett szüntetni a Digivel a NAT-ot, és publikus IP-t kérni.
    Miközben a problémám megoldását kerestem,és a fórumokon keresgettem sokan kérdezgetik, hogy milyen routert kellene venniük ?
    Nos én megosztanám az én TP-Link Archer C2 750 Hardware Version: Archer C2 v1 00000002 routeremmel kapcsolatos tapasztalataimat.
    2017.03.hóban Br. 16.000 Ft.-ért vettem. Egy TP-Link 1043ND-t váltott.

    Wifin 2,4 és 5GHz-et is tud, egyszerre is.
    Le lehet tiltani a külső IP-ről jövő pingre a választ, bár az emulátorban ez a menü éppen hiányzik
    1000/200-as Digi optikai FTTH netem van.
    Vezetéken a 927/216-ot mértem. Kép alul.
    Wif 2,4 GHz-en 160/60 körüli értékeim vannak laptopon.
    Wifi 5GHz 30/50 Telefonon, más nem tudja az 5 GHz-et. Érdekes a feltöltés a gyorsabb.
    Különösebben nem zavar a wifi sebesség, mert ezen a routeren a wifi ki van kapcsolva, ennek a routernek csak a vezetékes részét használom.
    Egy 2000 Ft-os Dlink600 szórja a netet Wifin. Jobb pozícióban van mint ez a router a gépem mellett.

    Az emulátorban nem találtam meg a WAN-ra érkező ping válaszának a tiltását, csak a LAN-ra érkező ping tiltását.
    "Forbid Ping Packet From WAN Port " Az emulátorban nincs, de a routeremben megvan.

    Emulátor:
    http://static.tp-link.com/resources/simulator/Archer_C2/index.htm

    Összességében nem bántam meg, stabil, konfigurálásnál gyors és szinte sosem kell újraindítani, egyszerű.

    Itt egy speedteszt :

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák