Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petronas16

    csendes tag

    válasz SztiviVander #119 üzenetére

    Sziasztok!

    köszönöm annak, aki próbált segíteni, de megoldottam az összes problémát. Elég volt hozzá egy segítőkész helpdesk munkatárs a TP-linknél...
    Ez az 1bites jelző nem esett jól, de megértem a véleményedet és valószínűleg te is gyakran találkozol ilyennel ha valami olyan dologgal találkozol az életben, amihez kevésbé értesz. Nem vagy tök hülye hozzá, de nem is vagy vérprofi. Csak nem mondják a szemedbe. (talán jobb is)

    Én nem mondtam egy szóval sem hogy a problémáim a router miatt vannak, sőt elismertem, h nem értek hozzá... 2 hete a guglit túrom a megoldások miatt, de így, hogy a TP-link-es ember segített és elmondta mit hogy kell csinálni már látom, hogy akinek nem ez az élete az képtelen egy ilyet tisztességesen összehozni, de attól még kellhet neki a dolog. És ilyenkor mit tesz az ember akinek nincs ideje mindent megtanulni? Segítséget kér, mert sztem nem az a lényeg, hogy mindent tudj és mindent megtanulj, hanem az, hogy ha szükséged van valamire azt tudd, hogy hol keresd.
    És még néhány szó a gugliról. Ahány találat volt a kérdéseimre annyi féle volt a válasz. :( Láthatod, hogy még Ti is ellentmondtatok egymásnak, úgy, hogy tudtátok, ugyanarról beszéltek, csak más megközelítésben.
    Azért köszi neked is és további jó bütykölést a routereken.

    Üdv: P

Új hozzászólás Aktív témák