Új hozzászólás Aktív témák

  • nexwo

    őstag

    Én a biztonság miatt váltottam iPhone-ra amikor kiderült, hogy titkos kulcsok szivárogtak ki nagyobb gyártóktól (Samsung A72-őm volt) és nem tettek semmit [link] , illetve a levelező alkalmazása támogatja a digitális aláírást és titkosítást is. A telefont be lehet állítani hogy senki se férjen hozzá, a netet se tudja kikapcsolni így nyomkövethető marad és hiába állítják vissza a telefont vagy Mac-et, nem lehet átvenni/használni. Android telefonon csak visszaállítja az ember a rendszer és már üdvözli az új felhasználót.
    Az is segített hogy az Apple nem hagyja a telefont magára 1-2 év után, hanem legalább 5 évig érkeznek frissítések, és más gyártók által előre telepített hülyeségek is nagyon zavartak, melyeket még letörölni sem lehet.
    Mivel minden fájl szinkronizálódik a tárhelyen (fotózok és már el is érem PC-ről vagy MacBook AIR-ról) így a legtöbb felhasználó nem is használja a kábelt fájl másolásra. (Lehet mondani hogy a felhő nem biztonságot, de a bankok sem használnak jobb titkosítást ;) )

    Egyébként lehet utálni az Apple-t, minden nagy cég a profitból él, de a minőség legalább nem romlott, egy drága Asus Strix laptop nem annyira minőségi mint egy olcsóbb MacBook Air.

    Szétszerelős videókat is megnéztem (voltak baklövések pl iPhone 12) de az iPhone 14 szerelő barát lett, könnyebben javítható és az aksi sincs végleg leragasztva mint a Samsungnál [link] .

    Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

Új hozzászólás Aktív témák