Keresés

Aktív témák

  • kamunick_00

    csendes tag

    válasz tildy #2 üzenetére

    Ha meg tudja oldani valamelyik moderátor, akkor akár a Logoutra is kirakhatja.

    Valóban nem elszigetelt eset. Az egyik barátnőjének is hasonló sztorija van.

    A történethez még hozzátartozik.

    Én is voltam ilyen helyzetben egy nő miatt. Akkor nőttem fel. Megszűnt számomra is a naiv világ és egy olyanban találtam magam ahol nem logikusak a dolgok és nem értettem semmit.

    Ennek köszönhető viszont, hogy megismerkedtünk. Én éppen hazafelé tartottam mikor megláttam őt egy padon üldögélt és a szemembe nézett. Akkoriban pl.: buszra várva nézve az embereket arra gondoltam, hogy rám néznek és ha tudnák min megyek keresztül akkor el sem hinnék. Mikor láttam, hogy néz az volt az első gondolatom, téged ki bántott?

    Sajnos egy fiú is kerülhet ilyen helyzetbe. Ha még nem nőtt fel, és egy idősebb tapasztalt nő játszadozik vele. És ez nem a kis nyámnyilákra vonatkozik, hanem életerős fiatalok is tönkremehetnek ilyenek miatt. Én egy tanárommal kerültem olyan kapcsolatba amilyenbe nem kellett volna. Már az ereimet kezdtem felvágni, az osztálytársam meg öngyilkosságot kísélert meg ezen okok miatt... Pedig elég határozott, önfejú, erős akaratú emberek voltunk mindketten, addig, amíg olyan helyzettel nem találkoztunk amivel nem is szabadna. De felnőttünk ennek hála, túléltük mindketten, és erősebbek lettünk.

Aktív témák