Keresés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz kamunick_00 #1 üzenetére

    Szerintem simán mehetett volna akár logoutra is. Nagyon megrendítő a történet, és persze fájdalmas is. :( Az már csak hab a tortán, hogy nem egyedi esetek az ilyenek.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • Trak

    addikt

    válasz kamunick_00 #1 üzenetére

    Szerencsétlen dolgok ezek... De nem értem, hogy a család és mindenki más miért egy 15 - 16 éves kislányt hibáztatott a történtekért, és nem a felnőtt másik felet.

    Vannak olyan szakemberek, akik esetleg tudnak segíteni az ilyen lelki sérüléseken, nem gondoltatok még rá, hogy felkerestek egyet? Ha ő nem akarja, akkor beszéld rá, talán jót tenne.

    Egy logoutot is megérhetett volna a dolog.

    ''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

  • Integra

    titán

    válasz kamunick_00 #1 üzenetére

    ha menni fog, menni fog
    nem tudsz mit csinálni
    nem tudod mások sorsát megváltoztatni (hiába rakod fel rá az életed), akik saját maguk nem akarnak magukon segíteni

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • dragonfx

    veterán

    válasz kamunick_00 #1 üzenetére

    Nagyon együttérzek ebben az esetben veled és a lánnyal is.

    Veled szereted de tudod mér nem tudod 100%osna viszont adni neked, magad gyötröd, mulik az életed...bármennyire is szereted ha ennyi után sme látód a jövőt vele, fáj de hagyd ott, mert bármennyir eis imádod szerintme a saját életed boldogságod ne tedd el licitnek, kicsit sokat bukhatsz gondolom ezt is tudod.

    A lányt sjanálóm tényleg hogy így járt és lelkileg sérült lett és rendes mivolta ellenére sme elsz sosem 100%ig boldog szvsz. De egyfelől elítélem, mér enm szakították ki abbóla akpcsiból?..meg nem hsizeme gy tinédzser lányak egy 40es pasi bármikor is imponáló lehet bármilyne szempontból...ez valamelyesta lány szüleinek, nem vele törődésnek is is az eredménye..meg azért abarátai csak tudták róla akik bensőséges visznyan votlka vele... ki kellett volna vonniuk ebből....és igen inkább járjon bulizni, szabaduljon fel..ikább szívjon cigizzen, alkoholizáljon...mert ha megjön az igazi ugyis ezekről letesz azonnal...és megváltozik...legalábbis környezetmben több ilyne példa is volt/van..

    Ha szakítani akar ne tartsd annyira vissza saját magad érdekében

    u.i:sokna más tpikok hsz.e alapján ítélik meg összes hsz.em remélem te nem....és elhiszed amit most leírok....hozzám már sok haver "barát" barátnő jött sírva hogy de mér van nekem mindig igazam iylne lelki dolgokban mindig igazam, mér mindig az jön be amit én már előre megmondtam megjósóltam..nem tom nekem különös érzékem van ilyenekhez....sokat tapasztaltma láttam már talán ezért....de sajna néha én is utálóm hogy nekem van :O ....nem ismerme teljesen a szitut, de eza hsz. bármikro visszakereshető lesz a jövőben..ha így lesz...az nekme újabb egy pont a lélekismeretemnek, a leírtak alapján így látom.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák