Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz qukesz #53625 üzenetére

    De még ha 2 sec lett volna, akkor ok, mert 1v4 előfordulhat, de itt 6v4 volt legalább.
    Pixi pajzsa 2x is úgy elfogyott (pixivel együtt) pillanatok alatt, hogy már szóltunk neki, hogy ne legyen már láma, biztos valami vadász hitét pisztolysebzéssel berakott kesztyűnek a D3 szetthez és ezért kevés az élete ;]

    Vagy a másik ragadozó szarházi csaló, akinél instant elfogyott bárki (házzal lőtt 100m-ről), ott ugattak, hogy ők ugyan nem csalnak. :U

    Egyik nap ilyen, másik nap amolyan :K

    Azt valaki tudja, hogy a ragadozónál a másodlagos véreztetés (azaz nem téged lő, hanem csapattársat vagy ha ő a rugó, akkor bárki aki rá támad, és bekapod a vérzést, annak ugyanannyinak kell lenni mint akit direktben lő, vagy az csökkentett? Én úgy tudom, hogy az csökkentett sebzés, amit így másodlagosan kap be az ember...

    Azért bírom az emberi hozzáállást: a tegnapi szerveren ez a csaló pred, ott szidták chatben, meg report meg minden, de amikor vele együtt jöttek ránk, akkor meg ott örömködtek velük.
    Hogy is van ez? Ha őket lövi a csaló, akkor a ***** ******, de ha vele együtt lövi a rugót/manhuntot, akkor meg haver? :U

    Hofi után szabadon: Én nem találom a helyem ebbe' a piacorientált világba'...

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák