Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz akoska07 #47035 üzenetére

    Sentry-t én már a kezdetektől fogva használom, mindig is nagy kedvencem volt, anno a sárkány farmolását is abban csináltam mindig, de a CF szettben viszonylag hamar meglett a 10000 sniper kill is :K
    (mármint nem Snip3rt lőttem le 10000x ;] )

    Most farmolásra csak a Striker megy, nagyon bejött ez a szett, szinte mindenhol jól használható.
    Tegnap 25 ládát nyitottam ki végül is, de volt Warrangate, elkezdtem kipróbálni a GE küldetéseket.

    Egyedül a gadgetes Dragon az érdekes, de végül is golyó+sticky+turret + lőni is lehet, simán lehozható lent az alagútban egy normális csapattal. Max nem ekkor lesz flawless :)
    Pl 5 Taktikus + a táska, ami képzettség sebzésre visszahealel..., ahol lehet Heal on Kill (mellény/kesztyű)
    Ha mindenkinek hasonló van, a 4 lovas az kb 1-1 sticky + a golyó hozzá, mindenki bekempel mielőtt kijönnek (full dmg bar), és esélyük se lesz még felocsúdni sem szerintem, a sima mobokat meg le lehet lőni fegyverrel, akkora sebzés pluszt tol most az event.

    Pl tegnap Warrengate-n betámadtak a shotisok (keresztül szaladtak a sticky robbanásán) de le tudtam lőni őket, többször is előfordult, laggolt rendesen, kicsit mintha sokan játszanák most a játékot ;]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák