Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz i@lex #46553 üzenetére

    OMG

    "Srácok, ha egy játékban lelőtök valakit, pláne PC-én, pláne egérrel, és pláne a division-ben, az továbbra sem p.ncimágnes a reallife-ban."

    Köszönjük Mester! :R
    Lövöm itt százezrével a frageket, de akkor most már tudom miért nincs barátnőm :Y
    Mondjuk nem tudom mit szólna hozzá a feleségem... :U

    #ezertkarvoltaktivizalodni
    #altalanositasrlz
    #akineknemingerlz
    #viszlategyevmulva
    ;]

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

  • alibiman

    aktív tag

    válasz i@lex #46553 üzenetére

    :)

    Sok sérült, frusztrált emberke szerepel itt és magában a játékban. Vagy sikertelenek az életben, vagy csak úgy gondolják (én az utóbbit gondolom) és / vagy hatalmas kisebbségi komplexusuk lehet. Ezek miatt itt próbálják megvalósítani önmagukat. Addig ezzel nincs is gond, amíg nem szociopataként viselkednek. Az, hogy fair play, vagy elfogadni, hogy veszítettünk, nagyon sok embernek nem megy. Szinte tragédiának veszik a dolgot.

    Legfrissebb példa tegnap volt.

    DZ, utánpótlás érkezik. Elindulunk rá (3an). Látjuk, valami csetepaté van már körülötte, de soxor csak a mobok vívnak, ezért rámegyünk. Mikor a közelébe érünk, kezdi a sárga csíkot húzni, na jó hagyjuk, hadd csinálják. Erre visszaesik a sárga csík, mi van, elesett a játékos a mobok ellen? Akkor menjünk, megint sárga csík, megint visszaesik, aztán megint fel, megint le. Közben odaérünk, négy játékos vív a mobokkal. Nem is értjük, mi a gondjuk, egy pillanat alatt fenékbe rúgjuk a bosst, én bontom a ládát. Pikkpakk végeztünk, megyünk tovább. A négy játékos biztosan nem örült, de hát bénák voltak. Egy supply drop még két játékosnak sem feladat. Kb. egy utcával arrébb látjuk, jönnek utánunk. Kicsit szét voltunk szóródva (ez alapvető taktikai hiba a DZben). Az egyik társam 5ös D3-ban, négyen nekiestek, a pajzsot egy mozdulattal lelőtték, aztán őt is. A másik társam Strikerben, stack nélkül, ő is fekszik. Fedezékbe ugrottam, szerencsétlen módon PvP Nomádban voltam, egy MK46-al, éppen azt tesztelgettem. Megkerültek, körbeálltak négyen, lőttek. Én is toltam, de a akit lőttem, valszeg Strikerben volt, és teljesen felstackelődött rajtam, mert meg sem tudtam karcolni két méterről. Még így is baromi sok idejükbe került leszedni. Ami a lényeg, képzeljük el egy focimeccsen a szemfülesebb, ügyesebb gólt rúg, erre a másik csapat úgy vesz revánsot, hogy agyonveri a gólt rúgó csapatot. Kb. ez a színvonal a DZben. Szomorú kórisme ez a mai társadalomról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák