Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz norti #8864 üzenetére

    Azoktól két videót láttam. Elég is volt örökre. Azok annyira hülye gyerekek, hogy mire rájönnek, hogy azok. Akkor észbe is kapnak szerintem, hogy nem kéne ezt az egész vlogger dolgot csinálniuk. :)

    Visszatérve ehhez a The Otherworld videóhoz. Most néztem tovább. 19.percre már nevetséges amit a bill kiosztással leművel. Szenved mint pata a napon basszus mert a gránát neki Q-ra kell. És nem tudja mit hova configoljon be. De ott van a kezébe a Mars Gaming MM5 (ki a picsa vesz ilyen egeret?!) ami egy 13! gombos fos egér, és eszébe se jutna egy két dolgot arra bindelni...

    Azt meg csak megjegyzem így közérdekű tanácsként, hogy kis sens-zel játszunk lövöldözős játékot. Mindig. Mert értelmesen célozni csak úgy lehet. Akkor is ha te a nagy sens-hez vagy szokva akkor is. Ez a pörögsz/forogsz egy kis egérmozdítástól nem játszik...

    Na befejeztem, nem fogom elemezgetni a videót tovább...

    (#8866) orichalcos Igen a MGS szériáért nagyon nagy respect nekik! Lehet ezért nézem őket. Bár abba bele se merek gondolni mennyi idő volt ezzel a tudással végigjátszani az összes részt! ;]

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák