Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz FaTHI #52173 üzenetére

    Az ilyen embereknek mint a Mengele (aki anno ismeretlenül így indított felém, mindenféle előzmény és beszólás nélkül: "Ez is egy g**ci magyar, a k*** a*****t neki is"), meg az ilyen csaló senkiháziak mint a Chad, Whrite meg a többi sokadik accountos gyökér ne pofázzon már legalább, és ossza ott az észt. Nem vagyok a becsületrend lovagja, de ne egy ilyen csicska csaló próbálja már megmondani nekünk/nekem, hogy hogyan vagy hogyan ne játsszak... :U

    X.O: nem tanított semmit, mert G-n kívül nem is nagyon szoktak kommunikálni kifelé ;] A többiek max: "ez" :DDD
    Legtöbbször csak én pofázok de nem így és nem ilyen stílusban (de tized annyit se mint régebben, és már régen nem húzom fel annyira magam ezen a játékon mint régen, ha lelőnek hát lelőnek, nem kell már semmi loot/XP stb). Be sincs kapcsolva a mikrofon, push to talkon van, de inkább írok, mert ahhoz idő kell, meg néhány nagy levegő :DDD
    De az ilyen mellett mint chad nem megyek el szó nélkül, de akkor sem emlegettem se az anyját, se mást akik talán szeretik ezt a nyomoroncot.

    De pl van üdítő kivétel, amikor valaki elkezd írogatni, aztán a végén egy jót röhögünk mindketten.
    Pl tegnap is: A sztori az volt, hogy ketten berugóztak, külön-külön (azt nem tudom miért, mert egyik sem volt nomádban) rájuk mentünk, és lelőttük mindkettőt. Az első akit lelőttünk az beírta, hogy "D3 glitch noobs", mi csak röhögtünk rajta, a másik is írt valamit, amire írtam neki, hogy jó lenne befejezni a sírást, játsszon, jöjjön ide és lőjön ha akar, de ne sírja már tele a chatet. Még tovább is ment a szöveg, meg írta, hogy, miért noobozzuk le, amikor ő semmi ilyet nem írt, mondom neki, hogy a haveroddal ezzel indítottatok, kérdem tőle, hogy hol a haverja?
    Mire Ő: ja Ő már nincs benn, még az elején RAGEQUIT-elt! Volt röhögés rendesen és elváltunk békében.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák