Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz #14121216 #47249 üzenetére

    + (#47250) LeonAran

    Köszi az elején nem figyeltem és mentem össze vissza aztán beleolvastam, hogy jobb sorba haladni bal fentről. Az Amherst házzal megszenvedtem a végén a 2 Sniper-t alig tudtam leszedni és mindig visszadobott az elejére ahhoz is idő kellet míg rájöttem, hogy kell kilőni a dupla gázpalackos fickót.
    Tegnap szenvedtem végig már nem tudom kit kellet kilőni, de volt 2 hadnagya pont a Amherst háztól egy sarokra van na ott is a két első kis főnököt csak megoldottam sokadjára, de a végső pufók sárga nem adta magát. Teleszórtam gránáttal semmi, rálőttem az egész tárat csak jött aztán nagy nehezen kinyírtam.

    Olvasgattam meg nézelődtem és nekem furcsa ahogy a célzást pl. a térdvédő nagyban befolyásolja, azt még megérteném, hogy a cső alá szerelhető markolat segít a jobb távcső is, de csak egy normálisabb azt hiszem omega puska távcsövem van a többi mind 1-5 szintűek. Gondolom ezek már 17-es szintem nem sokat érnek.

    Keresgéltem videókat és ahogy nézem türelemjáték lesz ott a tetőn.
    Ezekre még nem jöttem rá mire jók de majd segít valaki.

    Na pl. amit alattatok ír arnikusz :Y abból egy szót sem értek max. a kötőszavakat, de majd belejövök egyszer. :U :(

Új hozzászólás Aktív témák