Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz arnikusz #47018 üzenetére

    Persze, csakis strikerben.
    Kipróbáltam a Ragadozót, nem adja igazából, mivel akkora sebzést tol, hogy nem tudok 10-et lőni egy mobba, és akkor már jobb a Striker 100x

    Megcsináltam a WarrenGate-t, teljesen jól adja, annyi, hogy kicsit lutri, néha nem adja jól a sticky-t. Az egyik kör 13 perc körül volt, a másik meg 18. Az a baj, hogy elég egy hiba a normál menethez és már buktál akár 1-2 percet is.
    A 13 perc környékin pl 7 percnél már a központi csapot zártam elfelé.
    A végén a 4 boss az összesen 1 sticky, a dagiból marad kb 2mm élet, amit simán le lehet lőni róla.
    Ha lenne egy fullos szett taktikus, akkor abban nyomatnám, de így is durva. A pálya legelején felmegyek jobb oldalon a létrán a 2 sniperhez, eldobom a seekert lelövöm a 2 snipert, mire az állvány másik végére érek, már jön kifelé a 2. hullám, ha jól sikerül rájuk lőni a sticky-t akkor csak a 2 pajzsos dagi marad meg, 1 golyó + sticky és azok is fekszenek. Vagy amikor az átjáró (2 shoti + pajzsos) után mész, és egy csoportban jönnek lefelé a lépcsőn, azok mind 1 sticky, ha pont jó időben tudod ellőni, de ha egy megugrik, akkor megy a lövölde fél percig.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák