Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    Tegnap olyan dolog történt, amiről még álmodni sem mertem volna.... Na jó, talán mégis...
    Esti DZ történet, szépen farmolgatunk, rugó vadászat ha éppen volt stb. DZ7 -nél megjelent két rugó: AnatolijAAA és a társa Polskiy_RUS. Mondom jó, menjünk rájuk. Bementek a nevezetes pontra, azt hiszem a bevásárlóközpontnál, megyünk utánuk. Én beljebb megyek, pont jönnek velem szembe a folyosón, elkezdem lőni, majd előkerült a fénykard falon keresztül és kinyírtak. - Mondom oké, tipikus csaló ruszki banda semmi meglepő nincs ezen.... DE! Ami ez után történt az minden képzeletet felülmúlt, MAGYAROK VOLTAK! Nem nyomtam rögtön rá rögtön hogy visszadobjon ellenőrzőre, és magyarul beszéltek, "Vigyázz, van még egy Sniper" stb. - Csak tudnám mire kellett vigyázni, mikor 9 millió rpm-el falon keresztül mindenkit lelőtt.... Olyan szinten kiégtem, hogy kb. ilyen fejjel játszottam a maradék időt még:

    Ez már tényleg az aljának a legalja.... Magyar, rpm + wall hackel hát ez már teljesen no comment nálam.... :O :O

Új hozzászólás Aktív témák